Blue Flower

Členové, příznivci a dobrodinci našeho plovárenského spolku.

Jako každý rok se na vás tradičně obracíme na počátku nové plovárenské sezóny s velkou prosbou o morální, a v neposlední řadě také o případnou finanční dopomoc našemu snažení zachránit, zvelebovat, udržovat a provozovat nám tolik milé a překrásné místo senohrabských říčních lázní.

V této souvislosti vás rovněž chceme seznámit s našimi hlavními plánovanými aktivitami. Letošní dvacátou první sezónu chceme zahájit první jarní brigádou v sobotu 8. dubna 2017 spuštěním převoznické lodi na vodu a prvním jarním úklidem. Již v dubnu nebo květnu musíme radikálně řešit omezení vjezdu cyklistů do areálu plovárny i restaurace Baštírna a opravit již zcela zničené oplocení areálu se dvěma vstupními bránami nad restaurací Baštírna a za brodem přes Mnichovku. Projekt i financování konzultujeme s obecním úřadem. Rovněž během jara musíme realizovat provizorní opravy lázeňských kabin, především ochozu. Při zahájení sezóny chceme rovněž osadit připravovaný železný pozinkovaný protiskluzový nástup na přívoz na zlenické straně řeky. V průběhu roku 2017 chceme dokončit průběžně připravovaný projekt revitalizace a obnovy mobiliáře, především repliky a dostavby lázeňských kabin a altánu.

Komplexní studii chceme předložit obci a pokusit se na jeho realizaci získat finanční prostředky společně s obcí. Tolik k našim plánovaným aktivitám v letošním roce.

Novinky i připravované akce budeme zveřejňovat nejen na těchto internetových stránkách, ale i na facebooku (říční lázně Senohraby) nebo vám zasílat na e-mailové adresy. Případné kontakty na sebe nebo jejich změny prosím zasílejte na kašpar zavináč archaia.cz.

Moc děkujeme za vaši přízeň a v případě vaší velkorysosti si vám dovolujeme zaslat číslo *našeho nového účtu* 2201120585/2010, na který je možno zaslat jakýkoliv finanční příspěvek na naši činnost. POZOR – z důvodů nehorázných poplatků jsme změnili bankovní dům a tedy i číslo účtu.